Послуги

Головна > Послуги
Компанія надає послуги корпоративному та приватному бізнесу з метою реалізації проектів з будівництва жилої нерухомості, реалізації руху фінансових внутрішньокорпоративних потоків для групи компаній, фінансуванню промислових комплексів та аграрних компаній.

Реалізація вищевказаних проектів здійснюється шляхом створення пайового (ПФ) чи корпоративного (КІФ) інвестиційного фонду під управлінням Компанії з управління активами «Сіті Ессет Менеджмент (Компанії).

Основною суттєвою відмінністю КІФ являється його статус юридичної особи, який створюється у вигляді акціонерного товариства schetchiki-tepla.com.ua. Пайовий Фонд не має статусу юридичної особи, створюється під управлінням Компанії, яка діє в інтересах пайового Фонду.

Бухгалтерський та податковий облік операцій і результатів діяльності зі спільного інвестування, які проводяться Компанією через КІФ, здійснюється компанією з управління активами окремо від обліку операцій та результатів діяльності інших інститутів спільного інвестування, а також окремо від результатів діяльності компарії Компанії.

НАШІ ПОСЛУГИ